HOŞ GELDİNİZ

 

TÜRKÇE ÇOCUK ŞARKI SÖZLERİ SAYFASI HAKKINDA;

Sevgili arkadaşlar eğer;

Şöyle topluca tüm şarkılar elimin altında olsa, sözlerini okusam. Sonrada çocuğuma – öğrencime öğretsem hatta beraber söylesek diyorsanız. Doğru yerdesiniz.


İNGİLİZCE ÇOCUK ŞARKI SÖZLERİ VE ÇEVİRİ SAYFASI HAKKINDA;

Yabancı dil eğitimini ileri yaşlarda alanların en büyük sıkıntısı tam telaffuz edememeleridir. Küçük yaşta dil eğitimi önemlidir. Miniklere yabancı dillerde dinletilen güzel çocuk şarkıları o dilin telaffuzunu dillerine yerleştirmelerini sağlar. Biraz büyüyüp dil eğitimine başlayınca telaffuz sıkıntısı çekmeden kelimeleri rahatça söyleyebilirler.

Bu noktada sitemiz sizlere faydalı olmak amacıyla yabancı dilde küçük çocukların çokça söylediği şarkıları yayınlamak, bu şarkıların Türkçe anlamı / çevirisini vermek,gibi sorulara karşı yayınlamak tayız.


MASALLAR SAYFAMIZ HAKKINDA;

Burada dünyada klasikleşmiş olan ve her çocuğun kültür hazinesinde bulunması gereken masalları yayınlamak tayız. İster telefondan – tabletten – açıp çocuğunuza / öğrencinize okuyun okutturun.


SİTEYE ŞARKI EKLE SAYFAMIZ HAKKINDA;

Sürekli yeni içerikler ekleyerek büyütmeyi hedeflediğimiz sitemize kendinizden bir şeyler katmak, miniklerin bunu da bilmesi gerekir diye düşündüğünüz Şarkı veya Masal varsa, bu bölmeden gönderebilirsiniz. İsterseniz isminiz ve rumuzunuz la yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.


ABONE OLUN;

Siteye şarkı ekle; sayfamıza ABONE yazıp E-POSTA bilginizi ekleyip göndermeniz halinde abone listemize kaydınız yapılır. Merak etmeyin sizi sürekli rahatsız edecek mesajlar göndermeyeceğiz. Belki arada sırada topluca şarkı yada masal paylaşımı olabilir.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir